Вопрос посетителя 'Оксана' №242827

 
Оксана, Ірпінь

Вопрос:

Доброго дня! В мене наступне питання. Дитина 4,5 міс., гв, проблеми з животиком, при прикладанні до грудей плчинає непокоїтися, плакати, григати ніжками бити мене й тяшнути себе за волося, груди кидає, потім хватає згову й так по кругу поки чи не кине взагалі смактати чи не замрокоїться (рідше). При цьому бурлить животик, інколи виходять газики, інколи навіть може покакати під груддю. Це почалося після 3го місяця.
З 1 по 3й місяць набирала вагу добе:
1 міс - 1200гр
2 міс -1100гр
3й міс - 800гр
А ось на 4й усього 300 грам набрала. Через те що її турбує животик коли їсть, висмоктує меньше й молока в мнене прибуває меньше. Прикладаю частіше, але інколи вона взаголі відмовляється після 2-5 сек та плаче.
Робили копрограму й пробу Бенедікта
ph 5,5., але у калі значна кількість слизу, присутні поодинокі жирні кислоти,краплі нейтрального жиру, незначна кількість декриту й солей жирних кислот.
Лікар прописав мамалак й вводити суміш чи каші як докорм.
Я планую вводити суміш "Нестрожен низкооактозная".
В мене такі питання.
1. Чи вірнр я підібрала суміш?
2 Як довати до, чи після грудного молока?
3. Яку кількістт пропонувати й чи треба починати з меньшої кількості перший день?
4. Чи потрібнр ще здавати аналізи й якщо так, то які?
5. Мамалак не домогає, що можна давати у нашому випадку?
Дякую!

Ответ:

Якщо дитина набирає вагу- вона здорова. Докори і лікування не потрібне. Прикорм з5-6 місяців з 1с.л. до годування груддю
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.