Вопрос посетителя 'Денис' №195775

 
Денис, Черкаси

Вопрос:

Доброго дня. Дитині 2 місяці, майже з самого народження проблеми з ЖКТ, постійно болі і плачі, в калі багато слизі. Після здачі аналізу на дисбактеріоз було виявлено Klebsiella pneumoniae - 1,5 x 10^9 КУО/г (в нормі - 10^3 - 10^5 КУО/г) та Candida albicans 10^5 КУО/г (в нормі - до 10^4 КУО/г). Після консультації з лікарем було назначено интести бактериофаг, 3р на добу 5 днів після цього лакто та біфідо бактерії. Скажіть будь ласка чи правильне лікування та що б ви могли порадити.

Ответ:

Копрограмму здавали?. Посів на дисбактеріоз може бути одним з додаткових методів обстеження і зовсім не є базовим для постановки діагнозу і призначення лікування. Зазвичай якщо дитина нормально набирає вагу(200г за тиждень) -вона здорова. Колір стільця, його частота за таких умов не мають особливого значення. Капризність може бути повязана з кишковими кольками (вони лікування не потребують), іноді дитина плаче, якщо є попрілості (сеча, кал подразнюють пошкоджену шкіру при кожній дефекаціїї) .Наполегливо плаче, коли голодна (тому дуже важливий набір ваги).
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Денис, Черкаси

Вопрос:

По результатам копрограми було виявлено слиз та лейкоцити в тяжах слизу.

Ответ:

Якщо лейкоцити суттєво перевищують норму доцільно приймати кишковий антисептик (наприклад ніфуроксазид), а вже після приймати пробіотики для нормалізації мікрофлори. Але в будь-якому випадку дослухайтесь лікаря який оглядає дитину. Адже я можу не знати щось про дитину
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.