Вопрос посетителя 'Олена' №188635

 
Олена, Ровно

Вопрос:

Доброго дня! Хлопчик 2 місяці, грудне вигодовування + догудовую сумішю. Дитина тужиться червоніє плаче крехче, температура постійно 37-37,4'С. Через нестачу грудного молока з пологового будинку догудовувала сумішю хумана, потім за рекомендацією педіатрів почала давати суміш белакт - її не захотів їсти, почала давать суміш малютка. Також у дитини бувають закрепи тому купили суміш малютка з біфідобактеріями і у дитини став темнозелений стілець звичайної консимтенції, що може бути його причиною? Також приймає дитина препарати аквадетрин, вітамін Е, мамалак і для профілактики грві імунофлазід.

Ответ:

Дитина здорова, якщо набирає вагу. Жодних препаратів, окрім вітаміну Д дитина не має отримувати. Колір стільця не має значення, якщо дитина самостійно випорожнюеться, навіть 1 раз 3-4 дні, консистенція калу неоформлена, кашкоподібна, пюреподібна, м"яка. Температура тіла до 37,5 норма для дітей 1 оку життя.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.