Вопрос посетителя 'Любов' №150175

 
Любов, Львів

Вопрос:

Сину 1,4. Вага 11,3. Останні 4 міс вага стоіть на місці. Ість 4 рази невеликими порціями.

Ответ:

Зниженя апетиту можливо повязане з періодом прорізування зубів і переходом на звичайну їжу замість суміші чи грудного вигодовування, не виключено, що дитині не подобається смак запропонованих страв, спробуйте підсолювати їжу. Іноді апетит знижують перекуси між основним прийомом їжі Можливо дитині більш зручний пятиразовий режим харчування невеликими порціями. При виключенні всіх вище перарахованих варіантів варто звернутися до педіатра.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Любов, Львів

Вопрос:

Дитина досі на ГВ. Думаю відлучати, так як молока мінімум, поблема лише в тому, що дитина засинає лише з грудьми. Чотириразовий режим найбільш оптимальний тому що син довго спить (до 10.00) і в обід 2-3год. Дякую за відповідь!

Ответ:

Після припинення грудного годування апетит нормалізується.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.