Вопрос посетителя 'Андрій' №139980

 
Андрій, Надвірна

Вопрос:

Нам прописали Цефікс. Вік 8 місяців. Дозу вказали 100 мг., в інструкції пише 8мг на 1 кг ваги. важить мала 8 кг. Тоді виходить 64 мг. Вже запутались скільки давати?

Ответ:

Дозування відповідно до інструкції, тобто добова доза 64 мг (3,2 мл) за один прийом або можна розділити цю дозу на 2 прийоми
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Андрій, Надвірна

Вопрос:

в понеділок розпочали давати Цефікс, Протягом цих днів температура була від 36.6 до 37, а сьогодні піднялась температура до 38. Чи це нормально. Лікуємо горло.

Ответ:

Короткотривале підвищення температурі наприкінці 2доби на 3 добу можливе в звязку з загибеллю великої кількостібактерій, в рідкісних випадках це може свідчити про неефективність антибіотика(нечутлива мікрофлора, підроблений препарат) або при наявності інших причин- гіпертермія вірусна, а антибіотики на віруси не вливають або підвищення температури повязане з прорізуванням зубів.
Зазделегідь вдячна за відгуки
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.