Вопрос посетителя 'Олексій' №197086

 
Олексій, Хмельницький

Вопрос:

Доброго дня.
Синові (4 роки) поставили діагноз - метагерпетичний кератит і направили у клініку Філатова.
Додзвонитись по номерах вказаних на сайті не можу (один номер ніхто не відповідає на дзвінок, по іншому повідомляють що абонент не може відповсти і третій номер автовідповідач який рекомендує телефонувати на ці ж номери). Ми з Хмельницького і їхати в холодну пору року, з маленькою дитиною, в якої хворе око, немаючи ніякої інформації, вважаю нелогічно.
Цікавить, чи є в реєстратурі консультативної поліклініки при НДІ ім. Філатова, попередній запис на прийом і якщо так то як записатися іскільки прийдеться чекати (день? тиждень? місяць?).
Чи в клініці лише жива черга?
Чи обовязково мати з собою всі результати аналізів які вказані на сайті? Бо деякі аналізи дійсні лише певний час і я так розумію вони потрібні для госпіталізації, а чи потрібна госпіталізація при нашому діагнозі теж не можу зрозуміти.
Дякую за відповідь.

Ответ:

Шановний Олексій! Інформації з приводу часу роботи клініки та режиму прийому і запису у нас немає. Спробуйте уточнити цю інформацію за наступними телефонами: 048 729 83 48 (з 14-00 до 15-00), 048 748 19 21, 048 794 17 98 (з 13-00 до 16-00 (довідка)).
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.