Вопрос посетителя 'ярослав' №194290

 
ярослав, киев

Вопрос:

добрий день, дитині 2,9 років, з дитинства атопічний дерматит, на сьогодній день дитина цілком здорова, ніяких проявів якихось хвороб чи висипань на тілі немає! Вчора здавали аналіз крові, печінкові проби та загальний, назначив лікар, по причині, що узд показало збільшення печінки! Печінкові проби і заг аналіз все в нормі, але показник Еозинофіли (на 100% лейкоцитів)-7.2! Лікар порадив здати аналіз на глисти! Питання: чи може бути алергія у дитини на регіон в якому ми проживаємо (західна украіна) тобто клімат? і якщо причина алергії дійсно в регіоні, то через скільки днів треба ще раз здати аналіз, щоб показник Еозинофілів впав???, якщо переїхати в інший регіон (центральний)!
gol_yar15@ukr.net

Ответ:

День добрий.
Алергія може бути не на регіон, а на якийсь чинник, може рослинний, може інший.
Для цього, потрібно дитину обстежити. Обстежити у лікаря-алерголога. Виявити чинний алерген, та провести відповідне лікування.
Десь так.
На все добре.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.