Вопрос посетителя 'іван' №94197

 
іван, рівне

Вопрос:

Добрий день! Чи може причиною чоловічого безпліддя бути уреаплазма? Як відновити спермогенез після лікування уреаплазми, чи можливо це зробити, якими препаратами? Дякую!.

Ответ:

1)Як не дивно, але на таке просте запитання (про уреаплазменну інфекцыю як причину чоловычої неплыдностї) простої та однозначної відповіді ви не отримаєте, оскільки це питаня,
як і багато інших, ще до кінця не вивчене і являється темою академічних суперечок у колі спеціалістів. Проте, можливо після комплексного обстеження (інфекційний скрінінг, УЗД, спермограми, секрет простати, імунні дослідження та ін.) з високою ймовірністю сказати чи являється уреаплазменна інфекція основним чи одним з основних чинників у конкретному випадку. 2) Об"єм " відновлення спермогенезу після лікування" проводиться в залежності від вихідних показників спермограмми, планування вагітності, об"єму проведеної терапії.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.