Вопрос:
Доброго дня. Намагаємось з чоловіком завагітніти вже 2 роки. Здали спермограмму, ось такі результати:обєм еєкулята 2,4мл.вязкость 4,0см,швидко подвижних (А) 31,0%,неподвижних 51,5%, живих 84,0%.
нормальної форми 27,0%,патологічної форми 73,0%,патологія головки 58,9%,патологія шейки 15,8% , патологія хвоста7,9%,лейкоцитів 0,8мл.
допоможіть будь-ласка консультацією. Дякую