Вопрос посетителя 'Ігор' №189791

 
Ігор, Львів

Вопрос:

Доброго дня, мене турбує дискомфорт в правому яєчку. Це сталось після підняття вантажу. При підніманні я відчув різкий біль в животі. Через 2-3 дня біль в животі пропала, а появився дискомфорт в мошонці. Відчуття ніби збільшилось яєчко, але візуально нічого не помінялось. Підкажіть, будь ласка, що це таке і що робити?

Ответ:

Доброго дня Ігор! Вам треба звернутись до лікаря уролога, який виконає УЗД яєчка та сім"яного канатика, та правого пахового каналу. Якщо буде необхідна консультація хірурга, він вас огляне разом із заключенням УЗД.
Можливі варіанти у вашій ситуації: мікропошкодження м"язів черевної стінки; початкова стадія формування правої пахової грижі; гострий травматичний фонікуліт; гостий травматичний епідидиміт. У нашій клініці можливе виконання УЗД та консультації уролога і хірурга максимально швидко.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Дмитро, Смела

Вопрос:

Доброго дня ! Результат КТ- в параректальній та пресакральній клітковині відмічається імплант ,ліворуч в парерактальній клітковині прилегло до латеральної та задньої поверхні імпланту відмічається осумковане скупчення рідини умовними розмірами 21×46 ×39.5мм .
Скажіть будь ласка ,чи може ця рідина розсмоктатись чи треба витягувати ?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.