Вопрос посетителя 'Анатолій' №16221

 
Анатолій, с. Балажер

Вопрос:

Висновки МРТ: остеохондроз міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта; протрузія диску L3-4 (3, 1 мм), L4-5 (4, 8 мм) екструзія диску L5-S1 (9. 1 мм); геманігома 1.стеноз СМК та латерального кармана зліва. Болі в лівій нозі, рухатися майже неможливо, німіє права рука. що робити? З повагою і надією...

Ответ:

Якщо болить більше 2-х місяців і знеболюючі ліки не допомагають, тоді постає питання про неохідність операції.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Анатолій, с. Балажер

Вопрос:

у листопаді лікувався в райневрології; болів майже не було; після того був у санаторії "синяк" у лютому, через два тижні стало гіршати, аж до того, що швидкою завезли. Це менше, ніж 2 місяці, болі трохи втамувалися, але рухатися важко. Можливо, ще зачекати з операцією? Якщо ні, то який її обсяг?

Ответ:

Чекати з операцією можна скільки завгодо, зрештою це вирішувати вам. Вважається, якщо одужання не настало через 4 місяці від початку болей, подальше консервативне лікування найбільш ймовірно успіху вже не принесе. Операція в більш ранній термін дозволяє пришвидшити одужання, але її недоцільно виконувати ранійш ніж через 1-2 місяці від початку хвороби (за умови збереження сили в стопі), так само як недоцільно зволікати з її виконанням довше ніж 4 місяці. Обсяг операції визначає оперуючий хірург. У більшості випадків на Заході це стандартна мікродискектомія.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.