Вопрос посетителя 'Наталка' №77306

 
Наталка, Черкаси

Вопрос:

Доброго дня. Мені 22 роки.
У мене хронічний фарингіт, як наслідок - тільки-но промерзну, відразу починається кашель, нежить і тд. Тому намагаюсь берегтись, не вживати холодного в їжу, але і це не завжди рятує. Непокоїть постійне відчуття комка в горлі.
Відвідувала лора, терапевта, імунолога. Лор зробив аналіз мікрофлори, інфекції не виявлено, поставив діагноз "хр.фарингіт", призначав спершу імупрет, потім ще якийсь засіб, і це принесло полегшення максимум на пару тижнів. Терапевт відправила на УЗД органів чер. порожнини, діагноз - холангіт, дискінезія жовч.шляхів. Це може впливати на перебіг мого захворювання горла?

Різноманітні імунотести (якщо я правильно це називаю) не виявили нічого поганого, мене відправили додому, порадивши для профілактики пропити "лікопід", "респіброн" та "Біон3".

При повторних візитах інших лікарів (лор), отримувала лише різні рецепти антисептичних засобів, які приносять лише тимчасове полегшення.
Які повинні бути мої подальші кроки? Куди звернутись? Які засоби спробувати? (хоча я розумію, що заочно приписати лікування Ви не можете), але хоча б поясніть, будь ласка, з яких компонентів має складатись моє лікування. Дякую наперед за допомогу.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.