Вопрос посетителя 'галина' №44664

 
галина, киев

Вопрос:

добрий день! мене направили зі студентської поліклініки до Вас на УЗД коліна після падіння. Скільки це коштує? І чи можливо зробити УЗД тазо-бедренних суглобів. Куди це потрібно звернутись?

Ответ:

1) До кого направили ?
2) УЗД кульшових суглобів зробити можливо, але спочатку треба з'ясувати чи є в цьому дослідженні сенс.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Галина, киев

Вопрос:

1)Направили для уточнення діагнозу після пошкодження колінного суглобу. 2)Так думаю, що є сенс тому що є інвалідом з дитинства: коксатроз тазобедренних суглобів, то можливо краще зробити УЗД суглобів чи рентгенівський знімок. Тому що мені потрібно щороку, на перекомісію, бо на 2 групі. Порадьте як краще бути.

Ответ:

1) Ви так і не відповіли на на запитання "до кого (або куди) направили".
2) Для оцінки стану кульшових суглобів у дорослих УЗД не є достатньо інформативним дослідженням, не може замінити рентгенографію суглоба та буде недостатнім для проходження перекоміссії. Для об'эктивної оцінки стану кульшового суглоба у дорослих з нерентгеновських методів обстеження (замість рентгенографії) може бути використана магніто-резонансная томографія.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
галина, киев

Вопрос:

1) направили в інститут ортопедії на УЗД колінного суглоба, а до кого не написано. 2) тобто МРТ безпечніше для здоровя буде я так розумію. тоді скільки це буде коштувати чи МРТ можна зробити і безкоштовно. А взагалі, то я стояла на обліку ще 1995-1999році в інституті ортопедії у Биченко Н.А.

Ответ:

1) У нас в институте можно сделать УЗИ (платно).
2) Аппарата для проведения МРТ у нас нет. Для решения вопроса о бесплатном МРТ следует обращаться в поликлинику по месту жительства.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.