Вопрос:
Добрый день.
При спуске на лыжах упала... Травмировала коленный сустав. Делала рентген и МРТ. Травматолог назначил лоспирин и 6 недель в тутере, передвижение на костылях. Про операцию ни слова не говорил. Вот заключение протокола МРТ:
"МР-ознаки остеохондрального імпресійного перелому латерального виростку
великогомілкової кістки; перелому проксимального епіфізу малогомілкової кістки (Т-подібної
конфігурації); контузійного набряку кісткового мозку задніх відділів латерального виростку
великогомілкової кістки, епіфізу малогомілкової кістки; обох виростків стегнової кістки; повного
розриву передньої хрестоподібної
зв'язки; пошкодження заднього рогу медіального меніску (Stoller ІІІb); розриву волокон медіального
утримувача надколінка та медіальної колатеральної зв'язки; синовіту; набряку поза- та
внутрішньосуглобових м'яких тканин;
пошкодження волокон підошовного м’язу