Вопрос посетителя 'Юрій' №197588

 
Юрій, Черкаси

Вопрос:

Доброго дня! 6 місяців тому під час перенесення нетяжкого, але незручного вантажу, почалися болі в правому ліктевому суглобі. Відчуття, як після тренування, тим більше, що на слідуючий день у спортзалі тренував біцепс. Болів двоголовий м*яз, брахіаліс в місцях сухожиль та зв*язок під час напруження м*язів в останній третині по ходу згибання чи розгибання руки. Болі не вщухли до цього часу, хоча останні пів-року не підіймав нічого важкого, лікувався мазями, робив компреси. УЗД показало: ,,синовие не гипертрофировано, количество жидкости и сумка не увеличены. Текушит сухожилия бицепса. Целостность межтканных структур не нарушена. Жидкостных затеков и ДО не выявлено. Кожно-хрящевых деструкций нет". Вибачаюсь за помилки, написано дуже нерозбірливо. Порекомендували звернутися до травматолога. Прошу надати консультацію по лікуванню. Наперед дякую.

Ответ:

У подібних випадках найбільш ефективним є застосування лікувальних блокад (введення відповідних речовин в патологічний осередок). Такі маніпуляції виконує ортопед. Конт тел 067 408 21 27.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.