Вопрос посетителя 'Влад' №196202

 
Влад, Ужгород

Вопрос:

Добрий день, в січні місяці зламав праву руку, а саме ліктіву кістку перелом був закритий без зміщення, даний перелом зажив в травні місяці 2018, лікар травматолог дав добро тренуватися по кікбоксу з липня місяця і я почав свої тренування, в жовтні місяці 2018 на тренуванні зламав ту саму руку і в тому самому місці, що робити, щоб більше не ламати руку у тому самому місці, перелом знову закритий без зміщення, але в тому самому місці, хоч після повного загоєння першого перелому пройшло 5 місяців, як в подальшому уникнути даного перелому????

Ответ:

Описана ситуація заочно не може бути адекватно оцінена, але дає підстави:

1) сумніватись, що після першого перелому було повноцінне зрощення кістки;

2) якщо було нормальне зрошення та була адекватна повторна травма, то для уникнення нових переломів слід виключити подібну травматизацію.

Конт тел 067 408 21 27.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Влад, Ужгород

Вопрос:

Через, який час після загоєння даного перелому, можна буде займатись спортом, а саме качатись та боротись, бо як Я зрозумів з ваших слів з кікбоксом прийдеться завязати?

Ответ:

Я вже відповів: "Описана ситуація заочно не може бути адекватно оцінена". Також заочно не можуть бути визначені строки повного навантаження на руку.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Нина, Ужгород

Вопрос:

Добрий вечір. Дитина зламала променеву кістку правої руки. Робили операцію ставили спицю, але рука зрослася криво пройшло три місяці після операції.Пропонують ще рас робити операцію. Що порадите?
Нина, Ужгород

Вопрос:

Добрий вечір. Дитина зламала променеву кістку правої руки. Робили операцію ставили спицю, але рука зрослась криво. Після операції пройшло три місяці. Пропонують роботи повторно операцію. Що порадите?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.