Вопрос посетителя 'Любомир' №203568

 
Любомир, Івано-Франківськ

Вопрос:

Доброго дня, останім часом, мене турбують короткочасні спазмові болі в грудній клітці, біль спостерігається чітко по середині грудної клітки, таке враження, що йде вона із середини кістки(грудини). Біль не є постійно, а виникає тільки при деяких рухах та положеннях тіла, Особливо чітко болі проявляються зранку після сну, або менш виражено після довготривалого лежання. На протязі дня, активних рухів, стає менш замітною або і взагалі відсутня. 4 роки тому, була травма шийного відділу хребта, перелом 7 хребця, та підвивих 6, оперативно втручання вдалося уникнути, обійшлося витяжкою. Чітких болів в шиї та хребті не відчувається, проте іноді виникає відчуття важкості та оніміння в шиї та лопатках. Остані 6 місяців працюю офіс менеджером, що несе за собою постійне перебування в сидячому положені, та малорухомий спосіб життя. Підкажіть будь-луска, чи можна повязувати вище згадану біль із травмою шийного відділу хребта, та в подальшому звертатись ціле напрямлено до вертебролога, чи варто шукати причину в іншому місці?
Дякую!

Ответ:

Так, проблема з шиєю може приводити до таких наслідків.
Але треба більш детально зробити обстезення з приводу цих порушень (біль). Крім МРТ, треба провести функціональну неврологічну діагностику, а не тільки робити маніпуляції на хребті.
Бо існує варіант і не пов'язаний з хребтом.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.