Вопрос посетителя 'Іра' №107772

 
Іра, Львів

Вопрос:

Доброго дня!
Два роки тому в мене почало "скрипіти" ліве коліно - під час підйому по сходах та на заняттях з фітнесу (особливо при присіданнях і подібних вправах) чула поскрипування, але болів ніяких не було. Через рік таке саме почалося з правим коліном, теж чула поскрипування, але без болю. Питала знайомих лікарів, сказали, що це нічого страшного, якщо не болить - значить нема причин хвилюватися.
Цього року (скрипіння продовжувалося, без жодних болів) звернулася до лікаря в районній поліклініці, вона прописала попити кальцію (Кальцемін Адванс), Артрикюр і мазь "Хондроксид". Після цього почалися болі в колінах (особливо під час та після занять з фітнесу). Дуже переживаю, мені 26 років. Які обстеження слід пройти?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.