Вопрос посетителя 'Ляна' №73891

 
Ляна, Івано-Франківськ

Вопрос:

Добрий вечір. Уже деякий час, а точніше місяців 6 відчуваю дискомфорт в задньому проході, іноді тяжко сходити в туалет. Не знаю як там по фізіології мало б бути, та я на ощуп пальцем відчуваю ніби там все набрякло в середині, виникають дурні думки, може якийсь рак чи ще що. Вже використовувала і проктозан і обліпихові свічки, ефекту не дуже бачу. У мене ерозивний гастродуоденіт, зараз якраз в стадії лікування. Чи може це якось впливати на кишечник.... і випорожнення взагалі? Дуже чекаю на відповідь.

Ответ:

Так, це може вплинути на випорожнення. Для уточнення діагнозу відносно тих скарг, що Вас турбують - потрібен проктологічний огляд. Детально про те, що таке проктологічний огляд та як до нього готуватися на сайті - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Добрий день пані Ляно. Заочно, без огляду не можливо сказати точно, які причини приводять до такої затрудненої дефекації. Прийом медикаментозної терапії з приводу ерозивного гастродуоденіту справді може бути однією із причин закрепів. Однак ті зміни в анальному каналі, які були виявлені Вами самостійно вказують на можливі проктологічні причини(хронічний геморрой, хронічна анальна тріщина, поліпи і пухлини анального каналу і т.д.) затрудненої дефекації. В будь-якому разі Вам слід найближчим часом відвідати кваліфікованого проктолога для проведення адекватного проктологічного обстеження. Додаткову інформацію про проктологічний огляд, проктологічні захворювання Ви можете отримати на сайті www.vrach-proctolog.com.ua. З повагою Ткаченко Федот Геннадійович.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.