Вопрос посетителя 'Євгенія' №170514

 
Євгенія, Київ

Вопрос:

Доброго дня, я дівчина і мені 20 років, буквально днів 5 тому я відчула дискомфорт в області ануса, а згодом відчуття якогось лишнього предмета при стисканні ануса, при огляді я помітила якесь утворення синюшного кольору, немає ніяких больових відчуттів навіть при доторканні,лише дискомфорт, кровянистих виділень нема, принаймні я їх непомітила. Запори присутні, стараюсь побороти самостійно, поки недуже виходить. Вперше відчула дискомфорт якраз після відвідин туалету. Окрім запорів та дискомфорту більше ніяких ознак небуло і покищо нема. Я незнаю куди мені звернутися, тому що проктолога в нашій лікарні нема. Дякую за відповідь.

Ответ:

Доброго дня, Євгеніє.
Судячи з вашого опису, у вас виник тромбоз зовнішнього гемороїдального вузла. Така проблема досить часто зустрічається при закрепах.
Для уточнення діагнозу все ж варто було б звернутись до проктолога.
В плану лікування можете спробувати:
1) Цикло-3-форт (Детралдекс, Флебодіа, Нормовен) - за інструкцією як для гострих випадків (доза залежить від препарату);
2) мазь Гепатромбін-Г - 2 рази на день протягом 2-3 тижнів.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Євгенія, Киів

Вопрос:

В даний момент симптоми майже зовсім зникли, залишився хіба що легкий дискомфотр і то лиш дуууже рідко, чи варто звертатися до лікаря? чи чекати коли знов симтпоми стануть більш явними? Тай можливості звернутися саме до проктолога зараз немає, і зявиться десь через тижні 2. Дякую за відповідь)

Ответ:

Через 2 тижні від тромбованого вузла, швидше за все, не залишиться сліду.
Пройдіть курс консервативного лікування і якщо симптоми зникнуть, живіть звичайним життям. Якщо вас щось все-таки турбуватиме, зверніться до лікаря.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Євгенія, киів

Вопрос:

ще одне запитання, в даний момент я лікую нирки приймаю тринефрон по 25 капель 3 раз в день, та намагаюсь тримати дієту( неім жирного мяса), чи можна поєднувати ці лікування? і до якого лікаря звернутися з проблемою запорів щоб дана ситуація не повторилася.
Євгенія, киів

Вопрос:

і ще я подивилася інструкції до ліків і наприклад Цикло-3-форт потрібно приймати тиждень а Флебодіа - 1-2 місяці які з них краще обрати?

Ответ:

Думаю, Цикло-3-форт для вас буде кращим вибором.
Можете поєднувати лікування нирок та геморою.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Євгенія, Киів

Вопрос:

Дякую, ви мені дуже допомогли!
Євгенія, Киів

Вопрос:

Доброго вечора, недавно я спілкувалась з вами, і ви порадили мені в лікуванні зовнішнього геморою Цикло 3 форт та гепатромбін, лікування ве майже закінчується, лишилось декілька днів використовувати мазь, але припухлість навколо ануса пройшла лиш трохи, ніяких больвих відчуттів нема лише візуально модна помітити припузлість невеличку шишку і синюшність довкола всього ануса, дані симптоми пройдуть після завершення лікування чи всетаки варто звернутись до проктолога навіть якщо я невідчуваю ніякого дискомфорту, болі, та інших скарг теж нема. дякую за відповідь!

Ответ:

Доброго вечора. Євгеніє.
Тромбоз у вас вже регресував, залишилась лише складка шкіри на місці тромбованого вузла. З часом вона може зникнути.
Ви можете продовжити прийом венотоніків та через пару днів припинити використовувати мазь.
Якщо у вас будуть якісь питання стосовно вашого стану, зверніться до лікаря для повноцінного огляду.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Євгенія, Киів

Вопрос:

Доброго вечоа! А якщо всетаки звертатись до лікаря то які препарати краще використати для підготовки до візиту, крім клізм. Дякую за відповідь.

Ответ:

Норгалакс аба Адюлакс. Але вони зараз на перереєстраціі і в багатьох аптеках відсутні. Більш глибока підготовка - Нормакол, або Фліт Реді-ту-юз. Але з ними така сама історія.
У вас проблема поверхнева, тому для огляду достатньо невеликоі клізми.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.