Вопрос посетителя 'Ірина' №160623

 
Ірина, Львів

Вопрос:

Після вагітності в мене (35років) був зовнішній геморой,болі не турбували ,кровянистих виділень не було,тільки "шкіряні пусті неболючі кульки" в задньому проході,які не вправляються назад.ходила до проктолога він поставив діагноз гемороїдальна бахрома,яку сказав потрібно видаляти під загальним наркозом.хочу запитати,чи можна таку проблему вирішити не хірургічним методом? Бо мене це не дуже турбує,але це не естетично.встидаюсь йти до гінеколога!

Ответ:

Ирина, существует лазерное лечение геморроя, где возможно удаление под местной анестезией и менее травматично.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Добрий день пані Ірино. Правильний діагноз не гемороїдальна бахромка, а анальна бахромка. Це надлишкова шкірна складка (перерозтягнута шкіра в ділянці анального отвору), яка частіше за все утворюється, як наслідок запалення гемороїдальних вузлів.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Як що проблем носить тільки косметичний характер і справді не має показів до видалення гемороїдальних вузлів, то можливо провести видалення такої шкірної складки під місцевою анестезією. Чим видаляти таку бахромку не принципово. Я такі операції провожу за допомогою сучасного електроножа. Однак можна це робити і звичайними скальпелем - це не впливає на кінцевий результат, а больовий синдром після операції не відрізняється.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго вечора, Ірино.
Зовнішні гемороїдальні вузли (або анальну бахромку) можна видалити лише хірургічно.
Методика видалення принципового значення не має.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Така маніпуляція технічно проста та не потребує загального знеболення. Такі операції виконуються під місцевою анестезією.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.