Вопрос посетителя 'маша' №158543

 
маша, львів

Вопрос:

Добрий день.підкажіть що робити вже 7років як після пологів неможу втримувати гази і рідкий кал,при пологах був розрив ануса.

Ответ:

Доброго вечора, Маріє.
У вашому випадку мова йде про недостаність анального сфінктера 2 ступеня. Така патологія підлягає хірургічній корекції. Вибір методу оперативного втручання можливий лише після повноцінного обстеження в спеціалізованому закладі, оскільки важливо визначити ступінь рубцевого перерождення сфінктерів, стан ректо-вагінальної перетинки, наявність супутнього пролапсу внутрішніх статевих органів, нетримання сечі та ін.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Оскільки така операція досить травматична та відповідальна, я б радив вам звернутись за допомогою в спеціалізований проктологічний стаціонар, де лікарі мають досвід проведення таких втручань. У Львові ви можете звернутись в обласну лікарню.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Добрий день Маріє. Провів цілий день в операційній, тому тільки зараз можу відповісти на ваше запитання. Ті скарги, що описали у своєму листі вказують на наявність у вас пост травматичної недостатності анального сфінктера 2 ст.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Враховуючи те, що у вас після пологів пройшло вже 7 років, а функція сфінктера не покращилась, то очікувати того, що вона в подальшому відновиться навряд чи правильно. Скоріш за все вам показано проведення хірургічного втручання. Для вирішення цього питання вам необхідно звернутися на обстеження в спеціалізований проктологічний центр.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
марія, львів

Вопрос:

Чи є в мене шанси на одужання після операціі,чи можна вирішити цю болючу для мене проблемуінаскільки ефективна така операція,бо боюсь щоб небуло ще гірше.І яка реабілітація після такоі операціі.наперед щиро вдячна.

Ответ:

Доброго вечора,
шанси на одужання однозначно є. Операція, якщо пройде без ускладнень, ефективна і часто значною мірою покращує якість життя.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Перебіг реабілітаційного періоду залежить від виду проведеного втручання. Найчастіше виконується сфінктеролеваторопластика. Як правило, призначаються антибіотики внутрішньовенно, постільний режим на 5-6 діб, затримується випорожнення на 4-5 днів.
В стаціонарі пацієнти перебувають протягом 7-8 діб, потім до 3-4 тижнів обмежується фізична активність.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
марія, львів

Вопрос:

Доброго дня .Скажіть будь ласка скільки коштує така операція і куди і до кого мені звернутись.дякую

Ответ:

Доброго вечора, Маріє.
Якщо ви вирішите оперуватись в Києві, то за госпіталізаціє вам доведеться сплатити 1500-2000 грн. (оскільки ві не мешканка Києва), набір ліків становитиме близько 1300-1500 грн., анестезіологічне забезпечення - 500 грн.
Якщо ви збираєьесь оперуватись в проктологічному центрі в Києві, скиньте мені свої дані на електронну пошту alutsyk@gmail.com - вони необхіжні для того, щоб пілписати направлення на госпіталізацію. Також повідомте бажану дату госпіталізації. Бажано. щоб це була середина циклу (за тиждень після закінчення, або мінімум за тиждень до початку місячних).
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Вікторія, Ворзель

Вопрос:

Доброго дня.
Після пологів не можу втримувати гази та кал. Майже 2 роки пройшло. Під час пологів робили епізіотомію.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.