Вопрос посетителя 'Богдан' №154250

 
Богдан, Львів

Вопрос:

Доброго дня. У мене проблема: незначне печіння і свербіж у ділянці промежини. Акт дефекації 1-2 рази на день, нормальної консистенції, час від часу твердий кал, або щільний дуже тоненький. При акті дефекації пекучий біль переважно посилюється. При місцевому огляді: в напрямку до калитки від анального сфінктера наявна ділянка гіперемії, схожа на незначну виразку, яка свербить і волога, овального розміру, 2см*0.5см. В протилежному боці від сфінктера дефект подібний на анальну тріщину, з припухлими краями, при розтягненні майже повністю зникає, в дні дефекту відзначається невеликий отвір, діаметром з голку для ін'єкцій. Анальний сфінктер гіперемований, при напруженні візуалізується одна-дві тріщини, дещо з кров'ю. Сфінктер спазмований. Спостерігається виділення з анального отвору незначної кількості прозорої рідини. При пальцевому дослідженні на 1,5 см вглиб прямої кишки відзначається твердий виступ розміром з гірчичне зерно (0,2 см над поверхнею слизової), який свербить. З загальних симптомів: метеоризм (до 6-10 літрів газів за добу). Інколи (один раз на 2 місяці) спочтерігається кров у останній порції калу. Хворію 2 рік. Раніше були сильні кровотечі після акту дефекації (1 раз на місяць) і неправдиві позови на дефекацію. Пр огляді ректальний дзеркалом поліпів невідмічали. Підозрюю геморой, анальну тріщину, норицю анального сфінктера. Напишіть будь ласка Вашу думку. Наперед дякую. Хорошого дня.

Ответ:

Добрий день Богдан. Всі ті симптоми і описи стану анального каналу, що ви вказали однозначно вказують на наявність у вас анальних тріщин.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Однак той факт, що у вас є виділення із анального каналу, болі в животі та метеоризм, а також неправдиві позиви на виопрожнення можуть вказувати на наявність запальних захворювань кишечника.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

з огляд на вище вказане, я би хотів вам порекомендувати пройти огляд кваліфікованого проктолога, а також виконати фіброколоноскопію.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго дня, Богдане.
Зогляду на ваші скарги, швидше за все причиною ваших симптомів є хронічний геморой та анальна тріщина.
Вам потрібно звернутись на консультацію до проктолога для уточнення діагнозу, оскільки заочно це зробити неможливо.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Крім того, у вас є ознаки порушень травлення (утвоерння великої кількості газів, виділення слизу з прямої кишки). З цієї причини вам також необхідно звернутись до гастроентеролога.
Однозначно потрібно буде пройти низку обстежень - гастроскопію, колоноскопію, УЗД органів черевної порожнини.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
4nmtKQUm, Rgur6ljEI4rU

Вопрос:

That's an ingltlieent answer to a difficult question xxx
Уляна , Городенка

Вопрос:

Доброго дня! Одразу після пологів з'явився геморой, який вдалося зменшити напротязі 2 тижнів, опісля акт дефекаціі не приносив жодних занепокоєнь, біль вщухла. На наступний місяць з'явилися закрепи, відбувалася гостра біль, приймала Дуфалак, допомогло. Ще через 2 тижні появилися сильні позови в туалет і вихід великої кількості калових мас за 1 випорожнення. Таке відбувається через день. Є присутні домішки крові, кал саітлокоричневого кольору, ковбаскоподібний з тріщинами, слизь відсутня,. Що може послужити причиною такого випорожнення і чи повинно це насторожувати?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.