Вопрос посетителя 'Юлія' №154053

 
Юлія, Київ

Вопрос:

Доброго дня! В мене така ситуація: маю постійні запори (в туалет ходжу раз на 2-3 дні і то важко) на протязі 2-3 років. та після родів(19міс тому) турбує ще й геморой (напевне). симптоми такі: під час дефекації по кругу вилазять гульки, а сам акт супроводжується неприємним болем, ріжучим, і яскраво червоною кров"ю по закінченню. потім ше кілька годин відчуваю дискомфорт, а потім все добре.. до наступного походу в туалет.. моя підозра це геморой і можливо тріщини. це так? чи може бути ще щось? шо робити? знаю що треба до лікаря, та не можу наважитись..

Ответ:

Добрий день Юлія. Ті симптоми, що ви описали у своєму листі з найбільшою ймовірністю вказують на наявність у вас комбінованої проктологічної патології - хронічного геморроя та хронічної анальної тріщини.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

В такій ситуації все ж без очного огляду проктолога обійтись не вийде. Зверніться найближчим часом до кваліфікованого проктолога та гастроентеролога. Вилікувати цю проблему без коррекції закрепів не можливо.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго дня, Юліє.
Судячи з опису симптомів, у вас є анальна тріщина та хронічний геморой.
Вам треба звернутись на консультацію до лікаря дя уточнення діагнозу та призначення адекватного лікуваня.
З візитом краще не затягувати, оскільки не лікована анальна гостра анальна тріщина може стати хронічною, яка потребує хірургічного лікування.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.