Вопрос посетителя 'Оксана' №144589

 
Оксана, Хуст

Вопрос:

Добрий вечір.
Мене уже півтора року раз у місяць можливо рідше турбують болі біля анального отвору. Маю сидячу роботу і часті запори. Ходила до хірурга одного разу знайшли маленьку тріщину і шишечку, потім ще раз ходила теж була шишечка внутрі. Буває інколи таке, що ввечері я відчуваю, десь пів сантиметра вглибину від анального отвору шишечку, а зранку вже її нема. Ходила на колоноскопію виявили невелику ерозію, але ліки ніякі не призначили. Тиждень тому ходила до проктолога сказав що не бачить сильно збільшених геморидальних вузлів і приписав мені лікування:
1. Таблетки Нормовен 1 т. 3 рази на день
2. Свічки Анузол 1 свічка вранці
3. Ванночки з кори дуба і ромашки 2 рази на день
4. Мазь проктозан нео ввечері
Це лікування на місяць. Я вже приймаю 5 днів, але у мене вдень тягне низ живота і не сильні болі біля анального отвору, а сьогодні болі посилилися і я в душі нащупала невеличку шишку на сантиметр вглиб анального отвору. Що робити, це лікування не допомогає?

Ответ:

Доброго вечора, Оксано.
За вашим описом, у вас виник тромбоз проміжного гемороідального вузла.
Лікування вам призначили абсолютно адекватне. Однак ви його отримуєте лише 5 днів, тому було б варто пройти весь курс, перш ніж думати про його неефективність.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Однак я вважаю, що було б доцільно провести невелику корекцію лікування.
Вам необхідно нормалізувати роботу кишечника - досягти щоденного випорожнення м'яким вмістом. Для цього, крім дієти та адекватного споживання води, можна використовувати софтенери (Форлакс, Мукофальк), мінеральні масла, або інші послаблюючі засоби не подразнюючоі діі.
Для полегшення евакуаціі кишкового вмісту, можете застосувати гліцеринові свічки або водно-жирові клізми.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Також мені здається, що свічки Анузол було б краще замінити на мазь Долопрокт, або ж двічі на день коистуватись маззю Проктозан нео.
Після регресу тромбозу, з урахуванням досить частих загострень захворювання, варто розглянути варіанти малоінвазивного лікування геморою. Динаміка хвороби свідчить про те, що лише консервативного лікування замало.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Оксана, Хуст

Вопрос:

А почему шишка вилезла на 5 день лечения? И что мне делать с єрозией?
Саша , Хуст

Вопрос:

В мене чуство неудобства і трошки якби вилазить. Що це може бути?
Дмитро, Хуст

Вопрос:

Зявилася зовні шишка, 1см що з нею робити? Як лікувати, та чи можна позбутись від неї зовсім? З явилась після фізичного навантаження. Призначили свічки проктозан, мазь гепринова, та таблетки детралекс. Біль майже зник а от вона незникає

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.