Вопрос посетителя 'Оксана' №142119

 
Оксана, Україна

Вопрос:

Добрий день! Пару днів тому замітила у себе біля анального отвору " шишечку" невеликого розміру, яка не болить не свербить і звичайного кольору.
Взагалі мене нічого не турбує, але раніше цього не було і мені цікаво чи це загроза геморою? І чи може це бути від лікарських засобів( вела курс лікування повязане з запаленням сечового міхура). Обовязково звертатися до лікаря чи можна це зробити в домашніх умовах? І що це взагалі може бути?

Ответ:

Добрий день пані Оксано. З того опису захворювання, що ви навели у своєму листі можна думати проте, що у вас є тромбоз (запалення) гемороїдального вузла.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Однак так себе можуть проявляти і інші проктологічні захворювання. Тому для уточнення діагнозу відвідайте кваліфікованого проктолога.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго дня, Оксано.
Швидше за все у вас з`явився зовнішній гемороїдальний вузол.
Таким чином може виглядати тромбований зовнішній гемороїдальний вузол, але у цьому випадку він був би щільної консистенції та синього кольору.
Якщо "шишечка" м`яка на дотик, тілесного кольору і виглядає як складка шкіри, то це не ускладнений зовнішній гемороїдальний вузол.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Для уточнення діагнозу та призначення лікування вам потрібно звернутись на консультацію до проктолога або хірурга (якщо звернутись до проктолога немає можливості).
Як правило, зовнішній геморой є лише косметичним дефектом і не підлягає лікуванню, якщо пацієнт на ньому не наполягає.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.