Вопрос посетителя 'Світлана' №133091

 
Світлана, львів

Вопрос:

Добрий день!
Два тижні тому я відчула сильний свербіж в області ануса, який з кожним днем посилювався! До лікаря на той момент піти не получалось, в туалет ходити стало боляче і появились каплі крові на папері. По симптомах, завдяки інтернету, я зрозуміла що в мене анальна тріщина. Я попробувала її сама виявити і побачила що у мене 2 тріщини. Нажаль до лікаря в мене і дальше не має можливості сходити, тому лікувалась самостійно. Спочатку я купила мазь постеризан і свічки, які мені помагали тільки тоді коли ними користувалась. Після завершення семиденного лікування свербіж знову повернувся. Я купила мазь і свічки Проктозан і знов така ж ситуація. Чи можливо взагалі самому вилікувати анальну тріщину? Чи можуть вони за 2 тижні стати хронічними?

Ответ:

Добрый день Свiтлано. Скорiш за все у вас гострi анальнi трiщини. Претворения гострих анальных трiщин у хронiчнi вiдбуваеться за 4-6 тижнiв. У бiльшостi випадкiв гостру анальна трiщина добре лiкуеться консервативно.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Я думаю, що вам потрiбно продовжити курс лiкування мазю "Постерiзан" 2 рази на день протягом 2-3 тижнiв. Також додайте до лiкування "Цикло-3-форт" по 2т в день 4 тижнi.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Світлана, львів

Вопрос:

Дякую за відповідь.
А якими ще засобами можна спробувати полікуватись?

Ответ:

Ще раз добрий вечір пані Світлано. Крім тих рекомендацій, що я вам надав до комплексного лікування анальноі тріщини потрібно додати дієту. Вам потрібно таким чином харчуватися, щоб у вас був регулярний, м'який стілець. Якщо у вас будуть закрепи або проноси, то не буде ефекту від будь-якого лікування.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Якщо все-таки будуть спостерігатися закрепи, то користуйтесь у таких випадках зустрічною водно-жировою мікроклізмою. При виникненні позиву на випорожнення вводьте мікроклізму (100мл олії+100мл) води і через 5-10 хвилин пробуйте оправлятися.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Сподіваюсь, що лікування вам допоможе, однак знайдіть можливість відвідати кваліфікованого проктолога у найближчий час.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго вечора, Світлано.
Судячи з ваших скарг, у вас виникли гострі анальні тріщини.
Однак для анальних тріщин не зовсім типовий початок.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Гострі анальні тріщини є наслідком механічної травми, що часто трапляється під час закрепу.
У вашому випадку першим виник свербіж.
Я думаю. що первинним порушенням є дерматит і уже внаслідок запальних змін шкіри виникло розтріскування шкіри.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Вам варто звернутись на консультацію до дерматолога. 95% всіх пацієнтів зі скаргами на свербіж мають дерматологічні захворювання. Найчастіше це грибкові або алергічні дерматити.
Лікар встановить причину свербіжа та призначить етіотропне лікування (яке усуває причину захворювання). При грибкових дерматитах гемороїдальні мазі не епфективні.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Короткочасние покращення в даному випадку зумовлене наявністю в мазі гідрокортизону, який полегшує свербіж. Але симптоми після відміни мазі одразу повертаються.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Не думаю, що у ваших тріщин є шанс стати хронічними за такий короткий час. Зверніться до дерматолога. Впевнений, результати лікування будуть швидкими.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.