Вопрос посетителя 'сергей' №107154

 
сергей, ровно

Вопрос:

здраствуйте. у мене пів року назад виліз геморой я пішов до лікаря мені наклали латексні кільця 3 шт. в мене знову зявилась ця проблема. я незнаю чим це звязано. підскажіть що мені робити. і якщо мені знову скажуть накласти ці кільця чи можуть бути гарантіі що геморой знову не почнеться. дякую

Ответ:

Доброго вечора, Романе,
Дуже ймовірно, що низька ефективність лігування вузлів латексними кільцями пов`язана з неадекватною оцінкою стадії вашого захворювання. Якщо цей метод приніс лише короткочасне полегшення (6 місяців), значить або є проблема з виконанням процедури. або невірно встановлена стадія захворювання і цей метод просто не працює.
Варіантів дій у вас декілька: запитайте про гарантії ефективності у вашого лікаря, або сходіть на консультацію до іншого проктолога, в арсеналі якого є всі методи лікування геморою, та отримайте second opinion.
На жаль достатньо типовою є ситуація, коли пацієнтів приймають в маленьких приватних установах або кабінетах, де немає операційних та інших умов для використання різноманітних методів лікування. Тому вони користуються тим, що мають, а саме лігують гемороїдальні вузли не зважаючи на стадію.
6 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Крім лігування, є й інші сучасні методи лікування геморою - гемороїдопексія за Лонго, THD.
Вони набагато ефективніші за лігування, хоча й потребують короткочасної госпіталізіції та проводяться в операційній.
10 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Добрий день Сергій. Те, що у Вас зявились гемороїдальні вузли пілся раніш проведеного латексного лігування вказує на виникнення рецидиву (повторення) гемороя. Абсолютно ефективних методик лікування геморою із 100% гарантією виліковування цього захворювання не має. Ефективність латексного лігування геморою становить в середньому 75-90%, що залежить від стадії захворювання, професіоналізму лікаря та можливо кількості накладених кілець. Я, наприклад, у свої практичній роботі теж використовую цюметодику лікування, однак завжди ставлю не менше 5 кілець. І навіть при такому підході у моїх пацієнтів теж спостерігаються рецидиви хвороби. Але про можливість повторення захворювання Я завжди попереджую пацієнта.
10 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Тепер щодо подальших дій. Думаю, що Вам потрібно відвідати свого лікуючого проктолога і визначитися разом із фахівцем із подальшою тактикою лікування. Це може бути або повторний курс лігування, або застосування більш ейевтиних методик лікування - операції Лонго або класичної гемороїдектомії. Інформацію про ці та інші сучасні методики лікуваня геморою, їх "позитивні" та "негативні" сторони Ви можете найти на сайті www.vrach-proctolog.com.ua. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
4 Да Вы считаете ответ полезным?
Ира, Чертков

Вопрос:

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи після накладання латексних кілець є нормальними сильні больові відчуття? І чи можна вживати свічки для обезболення? Чи тільки таблетки. Дякую
Ира, Чертков

Вопрос:

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи після накладання латексних кілець є нормальними сильні больові відчуття? І чи можна вживати свічки для обезболення? Чи тільки таблетки. Дякую

Ответ:

Доброго дня, Ірино.
В принципі, після накладання латексних кілець сильний біль не спостерігається.
Таке явище можливе, якщо в кільце потрапляє ділянка анодерми (слизової анального каналу), яка має дуже багато нервових закінчень.
Нормальним після лігування є відчуття стороннього тіла в анальному каналі, відчуття тиску, дискомфорт, але не сильний біль.
4 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Для полегшення стану ви однозначно можете використовувати не тільки таблетовані анальгетики, а й мазі або свічки. Можете спробувати Долопрокт, Прокто-Глівенол, або Постеризан-форте.
Всі зазначені препарати існують в формі свічок та мазі. Спробуйте для початку свічки, якщо їх буде мало - додайте мазь.
3 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Зазвичай дискомфорт та больові відчуття тривають 3-5 днів, поки не відбудеться відторгнення гемороїдального вузла. Потім буде легше.
Якщо біль дуже сильний і ніякі засоби не допомагають - зверніться до лікаря, який проводив маніпуляцію. Можливо треба буде зняти кільце.
6 Да Вы считаете ответ полезным?
Марія, Ровно

Вопрос:

Добрий вечір
Скажіть будь-ласка після накладання латексних кілець залишаються рубці, на що вони схожі.
Марія, Ровно

Вопрос:

Добрий вечір
Скажіть будь-ласка після накладання латексних кілець залишаються рубці, на що вони схожі.

Ответ:

Доброго вечора, Маріє.
Після накладання латексних кілець рубці зазвичай не залишаються, оскільки латексні кільця накладаються на слизову прямої кишки, яка прекрасно регенерує (відновлюється) без формування рубцевої тканини.

4 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Після відторгнення некротизованого гемороїдального вузла разом в кільцем, залишається невеличка ранка, яка потім епітелізується.
6 Да Вы считаете ответ полезным?
Галя, Львів

Вопрос:

Доброго дня!
Скажіть будь ласка, а чи болюча процедура лігування латексних кілець?
Скільки часу займає ця процедура? І чи довгий процес відновлення?
Дякую.

Ответ:

Доброго дня, Галино.
Процедура лігування латексними кільцями, при умові правильного проведення, не болюча. Як максимум може бути дискомфорт, відчуття стороннього тіла в анальному каналі, яке минає після відторгнення вузла.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Процедура амбулаторна, триває лічені хвилини.
Як правило, вузли некротизуються та віторгаються на 3-5 день. Як правило, лігують один вузол за 1 процедуру, тому потрібно 3-5 візитів для повного курсу лікування.
3 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Процес відновлення не довгий: потрібно обмежити фізичну активність на 3-4 тижні, уникати теплових процедур (сауни і т.п.), закрепів.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Христина, Львів

Вопрос:

Доброго вечора! Якщо геморой 3 стадії і тромбований чи можна використовувати метод латексних кілець?

Ответ:

Доброго дня, Христино.
При трмбозі гемороїдальних вузлів лігування латексними кільцями протипоказане.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

В даному випадку варто провести консервативне лікування тромбозу:
1) Цикло-3-форт - по 2 таб. 3 рази на день протягом 5 днів, потум по 1 таб. 2 рази на день протягом 30 днів;
2) мазь Проктозан-нео - 2-3 рази на день протягом 2 тижнів.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Після регресу явищ тромбозу вам варто звернутись до квалификованого спеціаліста для вибору оптимального методу лікування. При 3 стадії достатньо ефективні гемороїдопексія за Лонго та гемороїдектомія.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Володимир, Рівне

Вопрос:

Доброго вечора. Мені наклали одне кільце так як був один вузл. Я дуже люблю займатися в тренажерному залі мені важко від нього відмовитися. Скажіть буль ласка коли я можу відновити тренування? Можливо хоч деякі вправи, наприклад навантаження на руки чи плечі, просто уникати навантаження нижче поясу!

Ответ:

Доброго вечора, Володимире.
Після лігування гемороїдального вузла бажано уникати фізичних навіантажень протягом 6-7 днів - за цей час відбувається відторгнення некротизованого вузла и починається епітелізація рани.
Коли почнете тренуватись намагайтесь спочатку не ставити рекордів, просто займайтесь спортом для тонусу. А через 3-4 тижні ві зможете повернутись до звичних навантажень.
3 Да Вы считаете ответ полезным?
Дмитро, Київ

Вопрос:

Яка вартість лігування одного вузла?

Ответ:

Здравствуйте, Дмитрий.
Цена зависит от выбора метода удаление геморроидального узла.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Аріна, Львів

Вопрос:

Скажіть будьласка,що категорично не рекомендують робити після накладення кілець...?Я займаюсь в тренажерному залі ,чи можна буде продовжити і коли? І момент статевого життя,чи можна ним жити після процедури?
Любов, Рівне

Вопрос:

Доброго вечора, скажіть у випадку коли лікар виявив 3 вузли і вони випадають на зовні чи можна застосовувати лігування? Чи можна його проводити мамам що годують немовля груддю? Чи застосовується якась анестезія і чи іі введення болюче? Дякую.

Ответ:

Здравствуйте, Любовь!
В этом случае только оперативное лечение, т.е удаление узлов.
Анестезия применяется местная или наркоз. В период локтации данная процедура может понести последствия, пропажу молока. Рекомендуем начать лечение после локтации.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Марина, Київ

Вопрос:

Добрий день. У мене діагностували геморой, ще не народжувала, але плануємо. Скажіть, будь ласка,
1) чи варто прибирати геморойні вузли (3 шт) 1-2 ступеня одразу латексними кільцями, чи ліпше спершу спробувати концервативне лікування?
2) чи можна прибрати зовнішній вузол латексними кільцями?
3) в яких межах коливається ціна на удалення латексними кільцями 11 вузла?
4) та чи можна проводити видалення латексними кільцями геморою, якщо є гінекрологічні проблеми (запальний процес)?

Ответ:

Доброго вечора, Марино.
1) однозначно спершу варто спробувати консервативне лікування.
2) латексними кільцями можна прибрати лише внутрішні вузли, але ніяк не зовнішні.
3) вартість процедури лігування залежить від закладу, в середньому 700-1000 грн.
4) все залежить від вираженості запального процесі - якщо біль значний, ви отримуєте антибіотики і ректальні препарати - то не варто.
2 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Однак, спочатку вам варто уточнити діагноз, можливо лігування вам і не знадобиться.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Валентина, Калуш

Вопрос:

У мене 4 вузла одне велике,2 малих і на зовні одне,поставили кільце на великий вузол цілий день болюче відчуття чи так має бути?піднялась температура чи можливо що саме через кільце чи просто якись вірус

Ответ:

Здравствуйте. Иногда после постановки латексных колец пациентами отмечается выраженный болевой синдром. Связано это с тем, что сильно увеличенные геморроидальные узлы частично иннервируются болевыми рецепторами. Ваши жалобы на повышение температуры, болезненность требуют срочного осмотра проктологом для исключения одного из самых частых осложнений латексного лигирования - парапроктит.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Ольга, Черкаси

Вопрос:

Добрий вечір.Два тижні тому зробили лігування одного вузла болі ужасні,лікар говорить що спало кільце раніше ніж треба і почався некроз утворилася рана на назовні того що випало. болі неймовірні,але лікар говорить,що вузол відпав хоча він виліз назовні,чи таке можливо і що робити далі.Дякую.

Ответ:

Доброго вечора, Ольго.
Наразі вам необхідно провести курс консервативної терапіґ тромбозу гемороїдальних вузлів.
Таке ускладнення іноді трапляється після лігування вузлів. Однак, якщо вузол відпав, то він не може випасти.
В плані лікування можете застосувати:
1) Цикло-3-форт - по 5 капсул на день протягом 5 днів, потім по 1 капсулі 2 рази на день протягом 30 днів;
2) мазь Проктозан-нео -2-3 рази на день протягом 3 тижнів.

3 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Якщо больовий синдром дуже сильний, то варто розглянути можливість оперативного лікування.
Вам варто звернутись до іншого проктолога та отримати альтернативну думку.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Аня, Львов

Вопрос:

Доброго вечора! Скажіть будь ласка, при діагностиці внутрішніх гемороїдальних вузлів 2 ступеня необхідне лікування латексними кільцями чи консервативне лікування і якщо так то яке?

Ответ:

Доброго дня, Анно.
При геморої ІІ ступеня консервативне лікування дає змогу зменшити симптоми захворювання, але не зможе ліквідувати пролапс (випадіння) гемороїдальних вузлів при натужуванні.
Лігування латексними кільцями в цій стадії ефективне та безпечне.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Маргарита, Сарни

Вопрос:

Доброго дня!!! Скажіть, будь ласка, при діагностиці гемороїдальні вузли (3 шт) обовязково робити вакуумне латексне лікування, чи можна ще спробувати якісь мазі? я вже приймала левомиколь, свічки 10 шт проктозан...хвороба триває 8міс...але стадії лікар не казав
MichaelPrele, Udon Thani

Вопрос:

Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU
Юлія, Луцьк

Вопрос:

Підкажіть будь ласка, є зовнішній геморой, 4 вузли, перший вузол з'явився 7 років тому, була у проктолога, сказав, що всередині є поліп, назначив лікування обліпиховими свічками та маззю гепатромбвн 10000, вузол майже пропав, але з часом знову став турбувати і з'явилися нові. Зараз пройшла курс свічками реліф форте, і маззю проктоглівенол, не дало результату. Що порадите. Які є найменш болючі,сучасні методи лікування ?

Ответ:

Юлия, на сегодняшний день самым эффективным и не травматичным является метод лазерного удаления геморроя. Проводится под местной анестезией и не требует, как правило, пребывания на стационаре. Обращайтесь на консультацию в клинику Мед Сити для осмотра и назначения лечения. До 28.02.17 стоимость консультации составляет 1 грн по акции без назначения лечения.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго вечора, Юлія.
Вибір оптимального метода лікування залежить від стадії захворювання.
Якщо вас турбують лише зовнішні вузли, то їх можна видалити хірургічним шляхом будь-якою методикою.
Для лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів в ранніх стадіях найменш інвазивним методом є лігування латексиними кільцями.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Зоряна, Львів

Вопрос:

Доброго дня!В мене внутрішній гемороїдальний вузол.Також лікар поставив діагноз проктит.Підкажіть чи можна мені лікувати латексним кільцем вузол.Чи потрібно перше лікувати проктит.Яка ціна буде накладання кільця?

Ответ:

Доброго дня, Зоряно.
Для початку потрібно розібратись з проктитом. Запальних захворювань товстої кишки налічують більше 10, тому діагноз потрібно верифікувати гістологічно. Тобто потрібно зробити колоноскопію (для визначення протяжності ураження кишечника запальним процесом) з біопсією слизової оболонки.
Хоча досить часто лікарі безпідставно встановлюють діагноз проктит/коліт.
Якщо ви не маєте ніяких ознак запальних захворювань кишечника (послаблення стільця, домішки слизу, крові), то можете зробити лігування гемороїдального вузла латексним кільцем.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Юрій, Львів

Вопрос:

Доброго дня! Читав Вашу відповідь що при тромбозу латексне лікування противопоказане, і що спочатку потрібно приймати Проктозан і Цикло 3.. так от, вчора я був у проктолога, мені наклали латексне кільце на 1 гемороїдальний вузол, сам процес не болючий але через 1 хв по у нестерпну біль яка тривала цілий день.. вже сьогодні краще але питання полягає у тому що проктолог мені приписав той самий Проктозан, приймаю зранку а на вечір Обліпихові супозиторії, і Цикло 3 Форт, + Дексалгін при при болях.. Получається що у мене тромбоз, але ж латексне лікування провели.. Чи можу я бути спокійний у кваліфікованості свого лікаря проктолога? І взагалі, яка імовірність того що гемороїдальні вузли не виростуть знову??
Дякую за допомогу!!
StevenEveks, Karakol

Вопрос:

КЛИЕНТСКИЕ БАЗЫ ДАННЫХ для малого бизнеса! http://xurl.es/PR0DAWEZ
Світлана, Полтава

Вопрос:

У мене внутрішній гемморой четвертої стадії.чи можливо його вилікувати латексними кільцями..
taxi-vovrema.infoVK, Nuuk

Вопрос:

минивэн такси в люберцах

http://taxi-vovrema.info/page/miniven-taksi-v-lyubertsah/
.
kuhninazakaz.infoTF, Tomohon

Вопрос:

мебель интернет Солнечногорский

http://kuhninazakaz.info/page/mebel-internet-solnechnogorskij/
.
sushi-v-omske.ruSW, Chisinau

Вопрос:

омск кушай суши пиццу

http://sushi-v-omske.ru/page/omsk-kushaj-sushi-pitstsu/
.
JamestenZH, Al Manamah

Вопрос:

интернет маркетинг продвижение и поисковая seo оптимизация сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно
Роман, Біла Церква

Вопрос:

1)Яка середня ціна за лікування латексними кільцями? 2)Чи можна вилікувати внутрішній геморой 2 стадії консервативними методами (мазями і т.д.)?

Ответ:

Романе, доброго дня.
Ціна лігування залежить від закладу, в якому ви будете проходити лікування. Найпростіший спосіб дізнатись точну ціну - зайти на сайт. Іноді ціну вказують за одну процедуру, але їх потрібно мінімум 3, тому не забудьте уточнити цей нюанс.
Геморой 2 стадії кардинально вилікувати консервативними засобами не можна, але можна досягти значного зменшення симптомів та уповільнити розвиток хвороби.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Сергей, Винница

Вопрос:

перед цим консультувався в різних клініках, висновок один сказали латексн ми кольцам , і удалили геморой 2 стадія, латексними кольцами, 1 узол, через 2 тижні другий, все прекрасно, через 4 міс третій через 2 тижні дивтлись все норма, но через місяць після того як сходив туалет легкий біль, неприємні відчуття як в середині прямої кишки, крові чи інших симптомів нема.Дякую за консультацію
Игор, Житомир

Вопрос:

сьогодні був на огляді проктолога, після лігування латексними кольцами 2 стадії, остались тканини вузлів які удалили, в результаті огляду написано що ця тканина частково гіперемована, крові не має, біль фактично відсутня, інших симптомів нема. дякую за поради
Віра, Конотоп

Вопрос:

Після .процедуи латексних кілець через 10 днів стало дужче боліти яка причина
Степан, Галич

Вопрос:

Підкажіть будь-ласка. Після кільця, що поставили вчора, зранку під час випорожнення було достатньо крові, через три го
дини,це повторилось.Це нормально?

Ответ:

Доброго дня,
Ні, це не нормально. Вам потрібно звернутись до лікаря, що проводив процедуру.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Тетяна, Ровно

Вопрос:

Добрий вечір
Чи можна використовувати процедуру накладання латексних кілець, якщо годую дитину? Процедура потрібна тому, що присутня кров про випорожненні.
Андрій, Львів

Вопрос:

Доброго дня. Після накладання латексного кільця і свічок Гемороль, через два дні почались проблеми з сечовипусканням. Часте сечовипускання малими порціями (по 50-75 грам) приблизно 15 разів на день.. Скажіть, будь ласка, в чому може бути проблема?
Дякую.
Олена, Коломия

Вопрос:

Доброго дня!!!!
Десять років тому після пологів мала геморой, після якого залишились шкірні складки навколо анусу. Нещодавно одна складка набухл, стала синюшною, дуже боліла. Використовувала мазь проктозан, всі больові відчуття пропали, але пальпаторно в складці ніби є тверда субстанція завбільшки з горошину.
В мене питання, чи можна з наявністю складок навколо анусу займатись анальним сексом, чи краще їх видалити . чоловік дуже хоче, а я боюсь цього сексу, але без цього може дійти до розлучення.
Дякую

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.