Вопрос:
Доброго дня, підкажіть будь ласка, в чому може бути причина "зайчиків" в одному оці?
У мене міопія і астегматизм, щодня ходжу в контактних лінзах, зараз не одягаю їх і відчуття того, що одне око ніби засліпило яскравим сяйвом не проходить вже кілька днів, що є дуже не комфортно..
Я зараз знаходжусь за кордоном, тому не можу звернутись офлайн до лікаря, потрібно місяцями чекати в черзі..