Вопрос посетителя 'Сергій' №205026

 
Сергій, Володимир-Волинський

Вопрос:

Добрий день! коли їхав на роботу в Польщу по дорозі в машині з вікна продуло око, на наступний день око було все червоне і боліло. На очах в мене контактні лінзи від зору. Довго не міг зняти лінзу з цього ока але після години мук вдалося. Був у лікаря сказав мені, що в мене запалення рогівки ока, виписав антибіотики я прокапав. Око вже не болить і не червоне але ним дуже погано бачу. На здоровому оці лишилась лінза, а хворе око без лінзи. Чи потрібно зняти лінзу і купити окуляри, однак не знаю які, носив окуляри 2.5, здорове око бачить на процентів 60, а хворе десь на 20. Чи може поправитись зір. чи ходити поки що з одною лінзою але боюсь щоб гірше не було. Зараз не маю можливості потрапити до лікаря і не знаю що робити.

Ответ:

Доброго дня! Краще зняти контактну лінзу зі здорового ока. Тимчасові окуляри будуть доречні. Можна взяти Ваші старі окуляри. Стосовно можливості покращення зору - заочно неможливо спрогнозувати. Знайдіть можливість проконсультуватися у офтальмолога. Бажаю одужання!
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Врач Красуцкий Виктор Иосифович Красуцкий Виктор Иосифович
Офтальмолог
Офтальмолог детский

Ответ:

Доброго дня! Рекомендуємо Вам підібрати окуляри в оптиці і поки що користуватися тільки ними.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.