Вопрос посетителя 'Андрій' №199850

 
Андрій, Львів

Вопрос:

Доброго дня. Мені 30 років, я вже рік часу маю проблему з лівим оком. Дивлячись лише лівим оком я бачу безліч крапочок більшість із них прозорі а деякі чорні + прозорі павутини, усе бачу у густому тумані, під час моргання очима у темноті іноді бачу спалахи світла. На невеликій відстані через цей туман неможу прочитати навіть великі літери і небачу кольору автомобілів, сильно разить світло, око майже постійно пече і червоніє, після сну і прийому спиртного, і часто сльозить.
Проліковували протягом року 4 рази.
Тривалість лікування:
Уколи Дексапос від 3 до 5 уколів по одному кожин день або через день.
Приморська після уколи Адреналін і крапельки для розширення зрачка.
Плюс крапельки від 3 до 5 тижнів Індоколлір і Дексапос.
Підкажіть будь-яка що робити бо кількість крапочок, павутини і туману збільшується і боюсь що протягом наступного року уже не буде що лікувати.
Додаткові хвороби якщо це важливо:
- Перебита носова перетинки супроводжується Тонзилітом
- Хвороба Бехтерєва
Врач Красуцкий Виктор Иосифович Красуцкий Виктор Иосифович
Офтальмолог
Офтальмолог детский

Ответ:

Доброго дня! Зміни прозорості скловидного тіла можуть бути пов’язані з судинною патологією та вірусною інфекцією (наприклад, цитомегаловірус, герпес). Зверніться за консультацією до невропатолога, а також проведіть обстеження (аналіз крові на цитомегаловірус, герпес вірус 1 та 2, Епштейн – Барра). Хвороба Бехтерєва викликає запальні процеси судин оболонки (увеїти).
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.