Вопрос посетителя 'Віталій' №73600

 
Віталій, Київ

Вопрос:

Доброго дня ЮЛИЯ ГЕОРГИЕВНА я лікував Демодекоз мені лікарка приписала дуже багато ліків ( різні засоби-балтушка - стоп демодекоз та різні таблетки) я пролічився 2 місяця і тільки чучуть помогло, і я знову пішов до лікарки і вона мені сказала в тебе ще є угривний висип що треба ще зробити чистку (маску) обличя, і потім знову лікуватись. Чи обовязково потрібно чистку обличя і чи є гарантії чи поможе все це.

Ответ:

Доброго дня, Віталій! Нажаль коментувати призначене Вам лікування без огляду і без результатів обстеження не коректно. Рекомендую Вам звернутися до дерматолога для корекції призначеної схеми лікування ("2 місяця і тільки чучуть помогло"). "Чистка (маска)" обличчя в дерматологічний протокол лікування не входить.
Бажаю одужання!
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Віталій, Київ

Вопрос:

ЮЛИЯ ГЕОРГИЕВНА Я вас розумію що без огляду дуже важко говорити, (але прошу бути відкритим) ви хочете сказати що Чистка обличя, це якісь лохотрон( лишні гроші), і все це дарма.. ????

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.