Вопрос посетителя 'Іріна' №31013

 
Іріна, Львів

Вопрос:

Добрий день!
Проблема та питання в мене такі. Ми з чоловіком більше року не можемо завагітніти, після огляду та аналізів спочатку у мене виявили гарднарели та молочницю, та мікоплазми +1, уреаплазми +1, хламідії +1. Спочатку пролікувала гарднарели та молочницю, зараз цього вже нема. Чоловік обстежився і у нього показники загального мазка в нормі, а мікоплазми +2, уреаплазми +2, хламідії +1. Нам назначили таке лікування: мені - Альфарекін, Офор, Біокап Фемі, Лактовіт. Чоловікові: Альфарекін, Тебріс, Лекран, Нейрон.
Питання полягає в такому:
1) чи існує якийсь дешевший препарат аніж Альфарекін, і
2) чи обов"язково вживати такі дорогі прибіотики як Лекран чоловікові, чи можна взяти щось таке як Лактовіт?
Буду дуже вдячна за відповідь, бо коштів на таке лікування катастрофічно не вистарчає!

Ответ:

Уважаемая Ирина!
Рекомендуем следовать схеме лечения назначенной доктором. Что касается замены препарата, этот вопрос можно решить только с Вашим лечащим доктором.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Ирина, Львов

Вопрос:

Дякую за пораду! Я усвідомлюю, що треба лікуватись за цією схемою, просто мене найбільше цікавило, чому саме Лекран? Якщо це просто добавки, які використовують при вживанні антибіотиків від дисбактеріозу, то чи є критичним використання чогось дешевшого? Чи я просто не розумію і цей препарат є невід"ємною частиною лікування....

Ответ:

Лекран действительно не принципиально применять в данном случае - можно заменить на любой пробиотик.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Тетяна, Червоноград

Вопрос:

Добрий день! Скажіть будь ласка чи можна замінити препарат Біокап Фемі (вагінальні пробіотики) на дешевші вітчизняні? І які саме?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.