Вопрос посетителя 'Дана' №121733

 
Дана, Київ

Вопрос:

Доброго дня. Скажіть, чи під час лазерної епіляції глибокого бікіні можлива ймовірність передачі інфекцій (венеричні хвороби чи інші)? Дякую

Ответ:

Ні.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Дана, Київ

Вопрос:

Доброго дня. Дякую за відповідь. Тобто венеричні хвороби так не передаються. Вся справа в тому, що орієнтовочно десь на 10 день після лазерної епіляції глибокого бікіні я почала відчувати дискомфорт в зоні клітора, статевих губ, ануса і міжсідничній складці. За кілька дні після цього почались місячні. Дискомфорт не минав. Після критичних я відвідала гінеколога. Оскільки я ще цнотлива, то здала лише загальні аналізи крові, сечі. Лікарем було також взято виділення із сечостатевих органів. Результати показали, що все гаразд. Але за тиждень перед критичними ситуація повторилась. Той самий дискомфорт, печіння, які періодично зникають і знову з являються. Сьогодні знову відвідала гінеколога. Лікарка оглянула мене. Сказала, що на зовнішніх статевих органах є подразнення. Призначила курс лікування: протефлазід, вагісон і діазолін. порекомендувала припинити епіляцію взагалі на курс лікування. Мене почала хвилювати зона мого бікіні, навіть не глибокого, а лише по лінії трусиків. Адже вже кілька років маю комплекс з цього приводу. Всі види епіляції лишають після себе або вросле волосся, або чорні точки, або подразнення... Тому наважилась на лазерну. І тут розчарувалась. Зараз навіть не знаю як видаляти в зоні бікіні волосся.????? Та ще й дужче почала хвилюватись. Адже тепер це стало стосуватись не тільки краси а й інтимного здоров я. Хоч би все було гаразд.
Людмила, Киев

Вопрос:

Здравствуйте. Можете ли вы расшифровать анализы на торч при беременности.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.