Спасибі лікарю Драгану!

babak

Новичок
04 Марта 2010 г., 13:33:15
Добрий день! Пише вам постійний читач Назар Федорович Олянський з міста Полтави. У своєму листі, я хочу розповісти про лікаря -фітотерапевта Олександра Григоровича Драгана, який очолює Флоринський лікувально – оздоровчий "Будинок милосердя" імені преподобного Агапіта Печерського та є понад 10 років, редактором православної безкоштовної газети "Слово- Боже - УПЦ". Мене цей лікар Олександр Драган , без перебільшення людина безкорислива, порядна, з великої літери, чуйна, скромна - у прямому розумінні цього слова поставив на ноги , повернув з «того світу». Чотири роки назад я потрапив у страшну аварію. У той день, мені потрібно було відвести звіт у податкову інспекцію. Я на дорозі зупинив машину. Водій не справився із керуванням і перевернувся; внаслідок чого я отримав ушкодження хребта, струс головного мозку, і як результат, інвалідність на довгі роки. Я був прикутий до ліжка; не міг поворухнути, ані ногами тим паче рук ами. Від тривалого перебування у ліжку у мене почалися атрофіруватися м ’ язи ніг, рук. Пролежні теж давали про себе знати. Дружина з якою я був у шлюбі 14 років мене покинула. (кому потрібен у хаті інвалід? І я її не осуджую )

Пишу правду бо у мене виникали думки покінчити життя самогубством. Одного разу листоноша дала мені прочитати газету , у якій було надруковано лист - подяку на адресу Олександра Драгана. Там жіночка писала, що у неї був спондильоз і вона не могла ходити рівно, а лише згорбившись. Тільки Драган її вилікував. Одразу я написав листа до Драгана О., через декілька днів від нього отримав листа у якому він написав, що декілька днів буде у нашому місті Полтава у Єпархіальному управлінні по справам редакції. Коли Олександр Григорович приїхав у наше місто, то він одразу мені зателефонував і ми домовились про зустріч. Побачивши його я одразу зрозумів, що він мені допоможе. Я повірив йому , бо він дав мені надію. Його погляд, уміння спілкуватись з людьми давали шанс на одужання. Поклавши мене на пол він уважно оглянув хребет. Після першої процедури , я міг вже самостійно сидіти , і відчував , як стали гарячими мої ноги. Це так кров інервувала. Разів 4 він мене у буквальному ро зумінні слова "складав" , переробляв. Уже після третьої процедури , я зміг самостійно пересуватись тримаючись за табуретку по квартирі. Через 2 місяці , я уже сам поїхав до Олександра Григоровича Драгана у село Флорино, Бершадського району Вінницької області. У день мого приїзду у нього біля воріт стояло біля 15 машин. Люди були навіть із Білорусії, Прибалтики, Росії, Молдови. Мене лікар Драган впізнав, і у кутку показав мені милиці, які йому на радощах залишають люди.

Я йому хотів подарувати новеньку машину, але він відмовився. Давав 1000 доларів, але він не взяв, і сказав, якщо я буду наполягати, то він викличе міліцію. Я дуже вдячний Олександру Григоровичу, що повернув мене до життя. Нині я одружився другий раз. Моєю жінкою стала та сама поштарка, яка дала мені тоді ту газету. У нас народилася донька, моя втіха. Колишня жінка приходила і просила, щоб знову ми стали жити разом, але я відмовився. Нині м аю свій бізнес з продажу запчастин до машин. На днях я був у Бершаді , і мені сказали, що у Олександра Григоровича померла мати , і його дома не застав , а сусіди сказали, що він поїхав по справам до Шаргородського монастиря. Хочу через вашу газету висловити йому співчуття. Також хочу побажати йому щастя, добра. Нехай у нього ніколи не болять його золоті руки, і серце не знає втоми. Дякую, що прочитали мого листа. З повагою Назар Олянський місто Полтава.

Angel_angel

Новичок
16 Марта 2010 г., 12:29:05
Как замечательно ,что есть ещё такие люди.... Целители от Бога!!!
Очень хотелось бы узнать, что именно излечивает Александр Григорьевич Драган?
Мой отчим уже 7 лет ходит с открытой раной на ноге (ему отрезали полстопы) по причине закупорки сосудов... но кровь, всё же плохо поступает в конечности и рана так и не зажила.... Может Драган А.Г. смог бы помочь?
Спасибо...

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут оставлять сообщения.
Авторизируйтесь или пройдите регистрацию
На форуме посетителей: 1 (пользователей: 0 и гостей: 1)

Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.