Вопрос посетителя 'Roksolana' №139753

 
Roksolana, I

Вопрос:

Доброго дня! Сестра з дитинства (народження) інвалід з розумовою відсталістю, зараз їй 24 роки і в неї загострення хвороби: неспокійна, погано спить, багато говорить різних дурниць, то сміється, то плаче, неадекватна, важко щось з нею говорити. Даємо постійно Вольпраком-300 і час від часу Аміназин (10 днів по четвертинці двічі на день), проте ці препарати зовсім не дієві. Що далі робити? Куди звертатися? Адже минулого року у неї було таке загострення, що призвело до агресії, повної неадекватності, зверталися до різних психіатрів міста, результату ніякого, в кінцевому результаті пробула в психлікарні більше місяця, де їй вводили і давали дуже сильні препарати, після чого вона відходила пів року і була як рослина практично, в підгузниках ходила, бо йшла під себе. Зараз боюся знову такого повторення і шукаю ефективніше лікування. Допоможіть в моїй ситуації, бо такий відчай охоплює...

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.